Lavazza -valódi olasz espresso

Élvezze ön is a hamisítatlan olasz Lavazza kávé ízét irodájában vagy otthonában

IRODAI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASZISZTENS

Munka leírása
- a cég adminisztrációjának teljeskörű kezelése
- számlák, rendelések kezelése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal
- statisztikák előkészítése
- könyvelési anyag rendbentartása, előkészítése

Elvárások
- jó megjelenés
- kiváló kommunikációs készség, gazdasági szemlélet, precizitás
- középfokú angol és olasz vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk
- versenyképes jövedelem
- szakmai fejlődés
- barátságos munkakörnyezet

Cégünk
 - több országban van jelen
 - munkába használt hivatalos nyelve angol vagy olasz
 - több lehétőseget nyújt hazai és nemzetközi cégek/üzleti kapcsolatok megismerésére
 - teljes jogú tagja az Olasz, Brit és Amerikai Kereskedelmi Kamaráknak Magyarországon
 - ügyvezető igazgatója, Michele Orzan, a Magyarországi Olasz Kereskedelmi Kamara alelnöke
 - munkatársai vidám hangulatban, kellemes munkakörnyezetben dolgoznak
 ...és mindennap krémes Lavazza kávét fogyasztanak ;)

Elérhetőségek

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Klapka u. 7.
A munka kezdete: azonnal
Munka típusa: teljes munkaidő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 1
Heti: 2
Havi: 2
Össz.: 16 395

Látogatottság növelés
Oldal: Állásajánlat